O MNĚ

Ahoj. Jmenuji se Lenka.

„Začátek Mé Fotografické Cesty: Očima Mých Emocí a Barev“

Vítejte na mé osobní stránce, kde se můžete ponořit do mého světa fotografie a objevit, co mě přivedlo k tomuto kouzelnému umění. Má cesta začala nejen s touhou zachytit okamžiky, ale také s láskou k emocím, světlu a barvám.

Můj první fotoaparát byl jakýmsi průchodem do jiného světa. V té chvíli jsem objevila moc zachycovat krásu kolem sebe, ať už ve formě přírody, přátel nebo mých čtyřnohých společníků. Můj pes se stal prvním modelovým subjektem, který mi ukázal, jak fotografie dokáže zachytit nejen vizuální, ale i emocionální momenty.

Fotografie pro mě není jen o zachycení obrázků, ale o tom vyjádřit emoce a atmosféru okamžiku. Světlo a barvy se staly mou paletou, kterou tvořím příběhy. Každá fotografie je pro mě jako malovaný obraz, kde se setkává realita s kouzlem.

Mí přátelé jsou nevyčerpatelným zdrojem inspirace a podpora mé kreativity. Společně objevujeme nové perspektivy, experimentujeme s různými styly a sdílíme radosti tvorby.

Na této stránce se s vámi ráda podělím o své fotografie, příběhy a inspiraci, které mě ženou k neustálému objevování a zdokonalování se.